Cinema City

Cinema City

  1. Domů
  2. Zábava
  3. Cinema City

Multiplex Cinema City Olympia nabízí speciální formát 4DX jako první na Moravě

Speciální filmové formáty jsou stále více vyhledávanější a populárnější. Doposud si je mohli diváci vychutnat především v Praze a v Plzni, nyní se však rozšiřují i do Brna. Multiplex Cinema City v obchodním centru Olympia Brno, prošel plánovanou rekonstrukcí a mimo nových kino sálů, sedaček a foyer, se návštěvníci mohou těšit i na speciální formáty 4DX a Dolby Atmos. Tyto technologie jsou tak jedinými svého druhu na celé Moravě.

Multiplex Cinema City v obchodním centru Olympia Brno, prošel v minulých měsících velkou rekonstrukcí a inovací. Tou však neprošly pouze kinosály, ale i samotný vzhled celého prostoru kina a foyer. Nyní se zde nachází jeden z největších barů multiplexů Cinema City, který činí přesných 22 metrů, obsáhne 12 prodejních pozic a pro obsloužení zákazníků je k dispozici 6 „popcornovačů“ a 6 nápojových věží. V kině je celkem 10 sálů s celkovým počtem 1977 sedadel. V sálech se měnila pozice vstupů a kompletně se předělávala hlediště, která se nahrazovala novou ocelovou konstrukcí, čímž byl upraven i sklon ve většině sálů. Byla to pro nás jedna z největších výzev celé stavby.

Speciální filmový formát 4DX, ve kterém diváci zažijí film doslova na vlastní kůži, se postará o intenzivní filmový zážitek víc než kdy dřív. Sedadla a samotný kinosál jsou vybaveny high-tech technologiemi, které v synchronizaci s akcí na plátně docílí větší reálnosti a pocitu, jako by byl návštěvník přímo v dění filmových trháků. Pocit dokreslují také speciální doprovodné efekty, jakými jsou voda, vítr, blesky, vůně a sníh.

Dalším speciálním formátem, který si mohou nyní diváci v Brně užít je multi-prostorové ozvučen Dolby Atmos, kterým jsou vybaveny 3 sály. Tato technologie je vlajkovou lodí společnosti DOLBY. Jedná se o špičkové ozvučení celého sálu za pomoci desítek reproduktorů. Dolby Atmos může pracovat až se 128 samostatně ovládanými reproduktory a zajistit tak naprosto dokonalý multi-prostorový zvuk. Reproduktory k ozvučení takového sálu musí kalibrovat pouze speciálně vyškolený technik.

Plátna osvítí unikátní laserové projektory, díky kterým je obraz ještě ostřejší, než na který byli doposud diváci zvyklí. Laserové projektory mají 50x delší životnost než obyčejná výbojka a musí být chlazeny speciální chladicí kapalinou.

V neposlední řadě jsou novinkou pohodlné sedačky z ekologické kůže, kterými jsou vybaveny všechny sály. Sedačky jsou ergonomicky tvarované pro co nejvyšší pohodlí, zároveň nabízí možnost upravení polohy zádové opěrky pro ještě příjemnější sezení.

ZOBRAZIT NA MAPĚ >

Otevírací doba

PO-PÁ  12:30-22:00
SO+NE 09:30-22:00
 

Vážení návštěvníci, upozorňujeme Vás, že od 22:00 hodin je otevřen pouze hlavní vchod.

Kontakt

Cinema City
U dálnice 777, 664 42 Modřice
Tel.: +420 255 742 021-22
olympiacinemacitycz
www.cinemacity.cz

Program a vstupenky

Program prohlédnout a vstupenky lze zakoupit nebo rezervovat online prostřednictvím webových stránek www.cinemacity.cz, případně lze využít informační a rezervační linku 255 742 021-22.

 

Rezervace online