Luggi

  1. Domů
  2. Obchody
  3. Luggi
Luggi

Luggi

Multibrandový obchod, ve kterém snadno naleznete to, co právě potřebujete. Na jedné prodejní ploše je zastoupeno široké spektrum značek a připravena pestrá nabídka módních kolekcí pro dámy i pány.

LUGGI WOMEN′S
Sekce LUGGI WOMEN′S nabízí zákazníkům vysoce kvalitní oděvy a módní doplňky od renomovaných německých značek Betty Barclay, Taifun, Gerry Weber a Gil Bret. Portfolio je velmi široké a zahrnuje trendovou volnočasovou módu, ale i elegantní sáčka, halenky, klasické sukně a kalhoty. Kromě módních kousků v aktuálních barvách jsou k dispozici i „malé černé“ či šaty pro slavnostnější příležitosti. Sortiment dále doplňují džíny, bundy i kabáty. Aby váš vzhled byl opravdu dokonalý, můžete v naší prodejně zakoupit i kožené opasky, kabelky či jiné elegantní doplňky v podobě šátků, šál či rukavic. Podtrhněte svoji jedinečnost a vytvořte si svůj osobitý styl.

LUGGI MEN′S
LUGGI MEN′S – značková pánská móda a široký sortiment oděvů a módních doplňků světových značek, jako jsou Bugatti, Pierre Cardin, Eterna, Casa Moda, Venti a další. Exkluzivně je v prodejně k dostání i vlastní kolekce oděvů značky LUGGI, která čerpá inspiraci z Mekky módy – Itálie. Značka LUGGI si zakládá na prvotřídních materiálech a kvalitním zpracování, ovšem za „přijatelnou“ cenu. V jejích kolekcích naleznete formální obleky, volnočasová saka, džíny, bavlněné kalhoty, svetry, košile, kravaty, pólotrička, bundy, pláště, kabáty i opasky.

LUGGI – móda, kterou si zamilujete!

Luggi

Načíst další