Předvánoční prodej dárkových poukázek a novinky

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Předvánoční prodej dárkových poukázek a novinky

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Olympia Brno
Adresa

U Dálnice 777

664 42 Modřice

Předvánoční prodej dárkových poukázek a novinky

Cinemacity
Právě v nabídce

Jak vybrat dárek, který se bude líbit každému? S námi se do jediného balíčku vejde smích, napětí, dojetí, akce a hlavně pořádná porce štěstí! Rozradostněte své nejbližší dárkovou poukázkou! Vybrat si můžete z několika typů poukázek, kterákoliv z nich ale přinese ty nejlepší filmové emoce.

Novinky!

Česká pohádka Princezna zakletá v čase 2! Alchymistka Amélie zneužila svoji kouzelnou moc cestovat v čase a potkala své já z minulosti, které ji od té chvíle provází na každém kroku. Z temnot času navíc povstal temný Pán run, který chce Amélii o schopnosti připravit, aby získal vládu nad veškerou magií. Podaří se Amélii a jejím přátelům nejmocnějšího protivníka zastavit a odolat vlastní touze po moci?

Komedie s Kryštofem Hádkem a Štěpánem Kozubem Grand Prix! Bratranci Roman (Kryštof Hádek) a Emil (Robin Ferro) se celý život pohybují okolo aut a žijí tajný sen, že se jednou podívají na závody Formule 1. Když se jejich přání splní a Emil v televizní soutěži vyhraje vstupenky na závod do daleké Barcelony, netuší, že se jejich výlet změní na divokou jízdu napříč Evropou! Zvlášť když se na ně nabalí Štětka (Štěpán Kozub), který je doslova magnetem na průšvihy...

Cinemacity