Novinky v kině

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Novinky v kině

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Olympia Brno
Adresa

U Dálnice 777

664 42 Modřice

Novinky v kině

Cinemacity
Právě v nabídce

Malá mořská víla od Disney, což je hraný re-make verze z roku 1989. Zvídavá mořská víla Ariel uzavře dohodu se záludnou čarodějnicí Uršulou, aby mohla poznat život na souši i prince Erika. Jenže Uršula usiluje o Arielin život i korunu krále oceánů Tritona.

Film Cool Girl s nejznámějšími českými influencerkami. Tři slavné české influencerky Dominique Alagia, Kristal Shine a Anička Šulcová se představí na plátnech kin Cinema City! Ve snímku CoolGirl!, natočeném podle knižního bestselleru, ztvární tři mladé hrdinky, které v napínavé soutěži bojují o splnění životního snu! Která z nich bude na konci slavit?

Historické drama Muž, který stál v cestě. Velká očekávání, naděje na změnu a snaha o nový začátek.Tak vypadalo Pražské jaro v roce 1968, které násilně ukončila invaze vojsk Varšavské smlouvy. Čelní politici byli ještě téže noci odvezeni do Moskvy, kde byli donuceni podepsat protokol schvalující okupaci Československa. Zlomit se podařilo všechny, až na Františka Kriegla...Historické drama Muž, který stál v cestě, v hlavní roli s Tomášem Töpferem, které naplno ukazuje zrůdnost komunistického režimu a asi nejvyhrocenější úsek novodobých dějin.

Už ve středu 31.5. jsou tu předpremiéry pokračování úspěšného animáku Spider-Man: Napříč paralelními světy, vstupenky jsou v prodeji. Stále ještě hodně nezkušený Spider-Man Miles Morales si klidného pohupování po svém milovaném Brooklynu moc neužil a už se bude muset vydat napříč mnohovesmírem, kde Gwen Stacey, a další hromada pavoučích hrdinů, čeká na jeho pomoc. Padouch je totiž silnější než cokoliv, proti čemu se v minulosti postavili...

 

Cinemacity