Filmové novinky

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Filmové novinky

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Olympia Brno
Adresa

U Dálnice 777

664 42 Modřice

Filmové novinky

Cinemacity
Právě v nabídce

Království Planeta opic: Od vlády Cézara uběhlo mnoho let a opice získaly nadvládu nad celou planetou. A zatímco nový tyran buduje svoje království, mladý lidoop se vydává na cestu, která může ovlivnit budoucnost všech. Pojďte na Království Planeta opic v předpremiéře už od čtvrtka 8. května můžete shlédnout tento očekávaný film.

Kaskadér: Z nejpostradatelnějšího člověka na place se rázem stane jediná šance na záchranu filmu. Kdo jiný by měl totiž hledat zmizelou hereckou hvězdu než kaskadér, který je na výprasky všeho druhu dávno zvyklý. Navíc by přitom mohl získat zpět i srdce své milované režisérky. Akční komedii Kaskadér, v hlavní rolích s Ryanem Goslingem a Emily Blunt, můžete vidět již od 2. května ve všech Cinema City kinech.

Jedna noc: Připravte se na odvážnou lovestory a vášnivé dobrodružství! David Laňka nás opět zasvěcuje do světa, o kterém se moc nemluví – erotické livechaty. Adam a Eliška čelí nejtěžší zkoušce svého života, a vy budete bez dechu sledovat, abyste zjistili, jak daleko jsou ochotni zajít ve jménu lásky. Připojte se k nim a zamyslete se nad otázkou: Co jste schopni udělat pro lásku vy? Od 9. května v Cinema city.

 

Cinemacity