VÝSTAVA VOZŮ PORSCHE

  1. Domů
  2. AKCE CENTRA
  3. VÝSTAVA VOZŮ PORSCHE

Akce

VÝSTAVA VOZŮ PORSCHE

Olympia Brno
10. až 26. května

Sportovní vozy Porsche budou tři týdny zdobit Olympii

O vzácné kousky nebude nouze. Například model Porsche 959 je skutečným unikátem, který byl vyroben v omezeném množství několika kusů. V České republice je k vidění opravdu jen minimálně, ovšem v Olympii nebude chybět stejně jako méně tradiční modely, například traktor této německé značky.

Nebude to poprvé, kdy automobily se silnými motory a sportovním designem zavítají do známého obchodního centra Olympia Brno. Loni v únoru zde například byly k vidění sportovní vozy všech možných značek v rámci výstavy „Supersporty“. Ovšem letos v květnu to bude poprvé, co Olympia Brno představí svým návštěvníkům výstavu složenou jen z exponátů jedné z nejslavnějších automobilových značek na světě Porsche! Německý výrobce sportovních vozů má bohatou historii, založen byl v roce 1931 a první model spatřil světlo světa v roce 1938. A právě mix historických, ale i současných modelů bude od pátku 10. května do neděle 26. května 2019 k vidění mezi obchody v brněnské Olympii. Výstava ponese název Naše Porsche show.

Jak to u podobných výstav v Olympia Brno bývá, výstavu bude během víkendů doprovázet speciální program. Hned den po zahájení výstavy, tedy v sobotu 11. května se před Olympií sejdou majitelé vozů Porsche, aby poté společně vyrazili na Špilberk. V sobotu 18. května se mohou návštěvníci těšit na testování automobilů Porsche a na poslední víkend organizátoři připravují možnost focení se v modelu Porsche 911 GT3.

Vstup na výstavu je zdarma.           

Příjezd

Trasa