NÁŠ SPORTOVNÍ ÚNOR

  1. Domů
  2. AKCE CENTRA
  3. NÁŠ SPORTOVNÍ ÚNOR

Akce

NÁŠ SPORTOVNÍ ÚNOR

Olympia Brno
7.-23. ÚNORA

BRNĚNSKÁ LAŤKA A DALŠÍ SPORTOVNÍ AKTIVITY

Po celou dobu trvání akce sportovní stanoviště v centru pro všechny. Ve všední dny 16:00-19:00 a o víkendech 14:00-18:00 pod dohledem instruktorů.
Běh na 10 m, skok do dálky z místa, hod pěnovým oštěpem
Soutěž družstev v kuličkách
Vernisáž – historie brněnské atletiky a Brněnské laťky

Pátek 14. února
Brněnská laťka BABY OLYMPIA 2020

9:00-12:30 Závod ve skoku vysokém (mistrovství Jihomoravského kraje ZŠ pro žactvo základních škol a jednotlivce)
12:30-13:00 Pokus o překonání rekordu na zápis do knihy rekordů a kuriozit v počtu osob, které během 30ti minut přeskočí laťku o výšce 125 cm
16:30 Vystoupení dětí z agentury Čiba sport athletic
17:00 Předání šeku nadaci Atýsek na podporu vodicích psů pro nevidomé občany, aukce fotografie pro nadaci Atýsek
17:30 Vystoupení skupiny Magic Free Group
18:00 Slavnostní vyhlášení a autogramiáda za účasti světových výškařek a primátorky města Brna JUDr. Markéty Vaňkové! Buďte u toho!
18:30 Vystoupení taneční skupiny Magic Free Group
Večerem bude provázet moderátor Štěpán Škorpil

Sobota 15. února
Brněnská laťka OLYMPIA 2020


13:00-16:00 Národní závod mužů ve skoku vysokém
16:00-17:45 Beseda s olympioniky Táňou Kocembovou, Robertem Znělíkem, Davidem Kosteleckým, Jiřím Liptákem a Tomášem Bábkem
17:15 Představení čestných hostů z Jihomoravského kraje, města Brna a města Modřic a sportovních osobností ze skoku vysokého - fénoména výšky Stefana Holma, trojnásobného MS a olympijského vítěze, a Vladimíra Malého, brněnského mistra Evropy
18:30 Mezinárodní závod žen ve skoku vysokém Brněnská laťka OLYMPIA 2020 s hudebním doprovodem a za účastí světových výškařek z MS seniorů

V rámci odpoledního programu budou probíhat tyto vystoupení:

Mistryně světa v tanci Magic Free Group
Muzikálová show – 6 vystoupení sólistů městského divadla Brno – průřezy světových muzikálů
Živé sochy
Vystoupení dětí z agentury Čiba sport athletic

Celý program moderují Štěpán Škorpil a Tonda Kala

Příjezd

Trasa