GOLF

  1. Domů
  2. AKCE CENTRA
  3. GOLF

Akce

GOLF

Olympia Brno
11. - 31. července Každý den, před prodejnou Peek & Cloppenburg

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje se o ceny za statisíce!

Léto v Olympii už téměř tradičně patří golfu a minigolfu. Od čtvrtka 11. července do středy 31. července na vás čeká hned několik stanovišť pro tuto oblíbenou letní volnočasovou aktivitu.
Green se čtyřmi jamkami na puttování, několik minigolfových hřišť s překážkami, jamka na jeden odpal “hole-in-one” i venkovní golfový program. To vše vám bude k dispozici ke hře a hlavně k soutěžení o skvělé ceny v pasáži u zadního vchodu od fontány (mezi prodejnami Peek & Cloppenburg a Marks & Spencer).

Jednotlivá golfová stanoviště a půjčovnu golfových holí máte k dispozici po celou otevírací dobu centra, kdy mohou děti i dospělí trénovat své golfové dovednosti (11:00-19:00 zapůjčují vybavení hostesky, v ostatním čase na infostánku centra před prodejnou Intersport).

Golfové léto v Olympii bude také ve znamení soutěží. Hlavní golfová soutěž bude soustředěna na greenu se čtyřmi jamkami a soutěžit se bude v puttování, tedy dovedení míčku do čtyř jamek na čas. Víkendová soutěž bude probíhat každou sobotu a neděli na hřišti “Hole-in-one”.
Základní kolo soutěže v puttování proběhne od 11. do 26. července, denně od 11 do 19 hod. Golfové léto vyvrcholí v neděli 28. července eventovým dnem, v rámci kterého proběhne mimo jiné finálové klání v puttování - pozváno bude nejlepších 50 soutěžících ze základního kola, kteří zvládnou projít všechny čtyři jamky s nejlepším výsledkem.

Hraje se o ceny za statisíce korun. Soutěž o luxusní postel Saffron, roční vstup do fitness, golfové vybavení, víkendové pobyty a další skvělé ceny! Především pro děti bude během finále připraveno mobilní golfové hřiště Snag golf na travnaté ploše u fontány, kde budou probíhat ukázkové lekce pod vedením trenérů z Golf Clubu Austerlitz. 

Puttování:
Hlavní soutěž - trefení 4 jamek na čas (a pokusy). Základní kolo 11.-26. července, každý den 11:00-19:00. Každý soutěžící vyhrává okamžitě poukaz do ZONE4YOU v hodnotě 500 Kč! V neděli 28. července od 15:00 finále s moderátorem pro 50 nejlepších. Rozdáme ceny za statisíce! Výhru si odnese každý finalista! Během finále budou probíhat ukázkové lekce Snag golfu pro děti pod vedením trenérů z Golf Clubu Austerlitz (venku u fontány). Stáhněte si PRAVIDLA soutěže a SEZNAM VÝHER. Průběžné výsledky budeme denně zveřejňovat ZDE.

Každý víkendový den:
Trefte jamku s Krokodýlem na jeden pokus! Víkendová soutěž „Hole-in-one“ každý víkendový den 11.-31. července o atraktivní ceny!
Zkuste trefit jamku Rádia Krokodýl na jeden pokus a vyhrát speciální cenu. Hrajeme o poukazy, kosmetické balíčky i luxusní vonné svíčky. Hlavní cenu ve víkendové soutěži vyhrává vždy první úspěšný soutěžící (první, který od 11:00 trefí jamku na jeden pokus), odměníme ale i devět dalších.

Tak se stavte v Olympii a užijte si Naše golfové léto!

Mini Golf 2019

Příjezd

Trasa