CZ EN

Olympia Brno

O centru

OC Olympia Brno je nákupní a zábavní centrum nacházející se na jižním okraji města Brna v přímé návaznosti na sjezd z dálnice Praha – Brno (směr Bratislava). Bezprostředně podél pozemku vede dálniční tah D2 na Bratislavu. Spojení velmi dobré dopravní dostupnosti, jak pro individuální dopravu, tak pro městskou hromadnou dopravu, spolu se skvělou viditelností činí z této lokality vynikající místo pro nákupy a zábavu.

Na pronajímatelné ploše o velikosti 89 000 m² se nachází celkem 200 obchodních jednotek skýtajících 1000 pracovních míst.
Návštěvníci zde naleznou největší výběr módy a doplňků v celé oblasti. K návštěvě však lákají nejen skvělé nákupy, ale také řada volnočasových aktivit v podobě multikina, bowlingu, dětského koutku a vláčku pro nejmenší návštěvníky, v zimních měsících je pak všem nadšeným bruslařům k dispozici ledová plocha.
Na rozloze pěti hektarů se nachází unikátní víceúčelový park nabízející spoustu atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé. Nepřehlédnutelnou dominantou je například osmnáctimetrová horolezecká stěna s několika cestami výstupu a vlastním zázemím nebo také dětská vyhlídková pyramida. K dispozici je in-line dráha dlouhá 1,3 km a široká 3,5 m; milovníky vláčků, jejich modelů a všeho kolem kolejí zase potěší parková dráha s minivláčky, vlastním nádražím, točnou i tunelem. Děti si zaručeně užijí sloupové bludiště nebo kamenné kvádry se zabudovanými společenskými hrami. Olympia park je napojený na cyklostezku vedoucí z širšího okraje centra Brna dále ve směru na Vídeň.
Bezplatné parkoviště u OC Olympia Brno disponuje kapacitou 4 027 parkovacích míst, která jsou rovnoměrně rozmístěna před každým vstupem do nákupního centra. Část parkovacích míst je umístěna v parkovacím domě a na střeše obchodního domu Asko.Díky vynikající dostupnosti a pohodlnému parkování se OC Olympia Brno stalo též vyhledávaným místem pro obchodní schůzky.

.

 

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno