CZ EN

Grand Optical

Specializované prodejny

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě.

V prodejnách GrandOptical najdete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy, světové i exkluzivní značky jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger, Fossil, Miki Ninn, Enzzo, Fuzion či Heritage. To vše za jasné a příznivé ceny. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý.

GrandOptical v současnosti provozuje 56 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30denní záruku spokojenosti.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 09:00 - 21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 211 241
Tel.: +420 725 259 644

Probíhající akce

Zpátky do školy s GrandOptical – Brýlové čočky ZDARMA! 14/8/2017 – 30/9/2017

Nabídka platí na vybrané brýlové čočky a pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky). Nárok na brýlové čočky zdarma mají pouze děti a mladiství do 18 let věku včetně.

Tuto nabídku nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami a slevovými poukazy. Akce platí do 30. 9. 2017.

Více informací v prodejnách GrandOptical nebo na www.grandoptical.cz.

Číst více Číst meně
Zkombinujte si svou slevu sami v GrandOptical 14/9/2017 – 31/10/2017

Nabídka umožňuje kombinovat slevu na obruby a brýlové čočky. Platí při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky) a uvedené slevy je možné vzájemně zaměnit.

Nabídku nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami a slevovými poukazy.

Akce platí do odvolání. Více informací o podmínkách akce v prodejnách GrandOptical nebo na webu.

Číst více Číst meně
Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno