CZ EN

Albert Hypermarket

Potraviny, delikatesy

Hypermarket Albert v obchodním centru Olympia Brno nabízí na své ploše 6500 m² opravdu  vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z více než 25 000 položek. Díky prestižnímu ocenění Národní cena kvality České republiky, které obchodní řetězec Albert získal již potřetí, si můžete být jisti kvalitou nabízeného zboží. Takto oceněné společnosti musí trvale splňovat nebo dokonce překračovat očekávání a především pak projevovat každodenní úsilí zkvalitnit nabídku výrobků a služeb pro koncové zákazníky.

U vstupu naleznete sezonní zboží či zboží z katalogů, dále prodejna disponuje pekárnou, která nabízí denně čerstvé pečivo vlastní výroby i produkty od lokálních dodavatelů, a nechybí samozřejmě ani obsluhované úseky masa, ryb, uzenin, sýrů a lahůdek. Centrum celé prodejny však představuje prostor s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny, kde zákazníci navíc naleznou recepty pro inspiraci k vaření – stejně jako v oblíbeném Albert magazínu.

Hypermarket Albert se ale nesoustředí výhradně na jídlo. Čeká zde na vás i široká nabídka vín a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů, oddělení drogerie a kosmetiky, vybavení do kanceláří, textil, knihy, hygienické potřeby, vše pro zvířata a mnoho dalšího.

Napříč všemi sortimenty jsou k dostání produktové řady vlastních značek BASIC, Albert Quality, Albert Excellent, Albert Bio a nově také Albert Veggie pro vegetariány nebo Albert FreeFrom pro zákazníky potýkajícími se s intolerancí na lepek či laktózu.

Při placení máte v hypermarketu Albert nyní nově možnost uplatnit stravenky společnosti Sodexo. Pro opravdu výhodný nákup připravuje hypermarket Albert každý týden letáky s akčními položkami, oblíbené jsou také sběratelské kampaně pro děti i dospělé. Koupí igelitové tašky navíc můžete přispět Nadačnímu fondu Albert, který prostředky rozděluje do projektů v jednotlivých regionech.

Těšíme se na vás. 

 

Otevírací doba

Po-Ne 7:00 - 22:00

Kontakt

Tel.: +420 547 130 110
www.albert.cz

Probíhající akce

Nadělte si pomocníky do kuchyně 11/10/2017 – 2/1/2018

Nadělte si pomocníky do kuchyně, ty od Philipsu můžete mít se slevou až 60 %. za každých 200 Kč nákupu nebo koupi partnerského produktu dostanete 1 bod a již za 15 bodů si můžete vybrat Smoothie mixér, Topinkovač, Horkovzdušnou fritézu a mnoho dalších. První 3 body od nás získáváte již předvyplněné.

Číst více Číst meně
Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno