CZ EN

Kara

Oděvy, móda

KARA Trutnov, a.s. je největší českou firmou zabývající se výrobou a prodejem kožené a kožešinové konfekce. Má rozsáhlou síť maoobchodních prodejen v Čechách a na Slovensku...
V prodejnách firmy KARA najdete široký výběr dámské i pánské kožené konfekce jako jsou dámské pláště, bundy různých délek, dámská i pánská saka. Nabídka zahrnuje i kožené vesty, kalhoty a sukně. Je připraven i rozšířený sortiment kabelek.
Pokud budete mít zájem, můžete se stát členy zákaznického klubu KARAKLUB, kde Vás čekají zajímavé výhody.

KARA Trutnov, a.s. poskytuje svým zákazníkům níže uvedené služby. Ceníky těchto služeb najdete na všech našich prodejnách a na www.karatrutnov.cz.

ČISTÍRNA
Výrobky značky KARA zakoupené výhradně v síti prodejen KARA Trutnov, a.s. Vám odborně vyčistíme v naší vlastní čistírně.

ÚSCHOVNA ZBOŽÍ
10 Kč /1 výrobek /týden. Do úschovny je možné přijmout pouze výrobky značky KARA Trutnov, a.s. a Kožešiny Trutnov zakoupené v síti prodejen KARA Trutnov, a.s. dříve Kožešiny Trutnov. Zboží bude uskladněno v prostorách firmy KARA Trutnov, a.s. za optimálních podmínek určených ke skladování kožených a kožešinových výrobků. Zboží je pojištěno a KARA Trutnov, a.s. za něj přebírá plnou odpovědnost po celou dobu skladování. Cena za tuto službu se stanoví za každý započatý týden počítáno od následujícího pondělí. Pokud zákazník přinese výrobek v pondělí, začíná platit lhůta již od tohoto dne. Počítají se pouze celé ukončené týdny. Minimální doba skladování je 1 měsíc.

KOMPLEXNÍ SLUŽBA
Tato služba zahrnuje čištění výrobku dle platného ceníku a úschovnu výrobku za zvýhodněnou částku 5 Kč / 1 výrobek / týden. Minimální doba skladování je 1 měsíc.

Drobné opravy do nákladů 100 Kč provádíme ZDARMA (přišití poutka, knoflíku…).
Jako sběrny slouží všechny značkové prodejny KARA Trutnov, a.s.

PRODÁVANÝ SORTIMENT
- dámská a pánská kožená konfekce
- dámské textilní bundy a kabátky s kožešinovými lemy a límci
- dámská kožešinová konfekce a vesty
- dámské a pánské velury
- kožešinové čepice
- dámské kabelky kožené i syntetické
- pánské aktovky kožené, syntetické
- dámské a pánské kožené rukavice
- dámské a pánské peněženky

Sortiment se liší dle sezóny

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00 - 21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 216 831
Tel.: +420 731 449 981
www.karatrutnov.cz

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno