CZ
EN

Naše obchody

Swarovski

Swarovski

Firma byla založena roku 1895 panem Danielem Swarovski ve Wattens v Rakousku. Dnes má tato společnost víc než 100letou tradici rodinné firmy a má přes 16 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa. Kolekce šperků představují elegantní ženskost a poezii, které jsou vyjádřené krásou a leskem broušeného křištálu. Swarovski komponenty jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 214 850

SkrýtProbíhající akce
5. 8. až 31. 10.

Podzimní kampaň

V kampani Swarovski podzim/zima 2014/15 se opět objevuje Miranda Kerr jako moderní a všestranná žena, která chce při každé příležitosti vypadat co nejlépe.

Australská supermodelka předvádí klíčové trendy - prvním z nich je kombinování různých druhů kovů, jež je hlavním tématem nadcházející sezóny. Zlato, růžové zlato a stříbro se spojují v harmonických variacích, jak lze vidět na vizuálech kampaně s Mirandou Kerr ozdobenou náhrdelníkem a náramkem "Bound".

14. 8. až 31. 10.

Prsten Pebble

Moderní a elegantní, takový je prsten Pebble, který představuje nový, hladký design, v duchu aktuálních trendů. Objevte prsten kombinující tři různé leštěné kovy ve Vašem butiku Swarovski nebo na www.swarovski.com.

22. 8. až 31. 10.

Náramky "Stone"

Moderní a zábavné, takové jsou náramky Stone od Swarovski, které ovinou Vaše zápěstí neodolatelným třpytem! Míchejte je a vzájemně kombinujte pro neodolatelný look nadcházejícího podzimu.

Objevte je zblízka na www.swarovski.com.

28. 8. až 31. 10.

Hodinky a náramky

Spojte si svoje oblíbené stylové ikony s třpytivými hodinkami v kombinaci s jednoduchým, jemným náramkem. Poznejte novou kolekci v buticích značky Swarovski nebo na www.swarovski.com.

11. 9. až 31. 10.

Novinka "Spiral"

Dokonalá zkratka k šik stylu - módní kousky z kolekce Swarovski Spiral využívající efektu vrstvení dodají v jediném okamžiku živoucí nádech každému outfitu. Poznejte novou kolekci v buticích značky Swarovski nebo na www.swarovski.com.

26. 9. až 31. 10.

Vrstvení

Rozzářete se vrstvami třpytivých křišťálů, které olemují Vaši šíji.

Pro maximální efekt kombinujte různé délky a korunujte svůj vzhled sladěnými prstenem nebo náramkem. Objevujte novou kolekci v buticích Swarovski nebo na www.swarovski.com.

Mobilní aplikace

Olympii Brno nyní naleznete
i v mobilní aplikaci Shopin.
Ke stažení zde.

Wifi v Olympii

Celé centrum je pokryto wi-fi sítí.