CZ
EN

Naše obchody

Swarovski

Swarovski

Firma byla založena roku 1895 panem Danielem Swarovski ve Wattens v Rakousku. Dnes má tato společnost víc než 100letou tradici rodinné firmy a má přes 16 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa. Kolekce šperků představují elegantní ženskost a poezii, které jsou vyjádřené krásou a leskem broušeného křištálu. Swarovski komponenty jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti.

Otevírací doba

Po-Pá 10:00 - 21:00
So-Ne 9:00-21:00

Kontakt

Tel.: +420 547 214 850

SkrýtProbíhající akce
4. 3. až 27. 4.

Tribal Glam

Nechte se inspirovat městkou módou s prvky domorodé kultury: trendy šperky v ethno stylu propůjčují nadcházející sezóně svěží a nenucenou atmosféru s nádechem nespoutanosti a dobrodružství.

Objevte kolekci "Tribal Glam" v butiku Swarovski!

24. 3. až 27. 4.

Zlato je věčné

Zlato lichotí každému! Rozzáří pleť jasným třpytem a je nekonečně proměnlivé. Kolekce značky Swarovski pro sezónu jaro/léto 2014 pracuje s trendy odstíny zlaté. Objevte výrazné náušnice "Ariane" v módní XXL velikosti, sadu přívěsku a náušnic "Abstract" se sofistikovanými detaily z růžového zlata, štíhlou siluetu prstenu "Rare" nebo vrstvený vzhled oblíbeného prstenu "Spiral".

19. 2. až 14. 7.

Swarovski - Novinky ze světa celebrit

Buďte oslnivá jako Lady Gaga! Lady Gaga božsky zazářila v naušnicích Sheena z čirého křišťálu od značky Swarovski. Pořiďte si také takové v butiku Swarovski.

3. 4. až 31. 7.

Umění květin

Rafinované květinové motivy prosycené ženskostí jsou nepostradatelným kouskem jarní garderoby.

Společnost Swarovski věnovala tomuto trendu prostor v nové kolekci, která rozkvetla do rozmanitých tvarů a odstínů. Objevte romantickou linii s letním nádechem "Adorn". Září svěžími barvami a skvěle se kombinuje s jarními outfity s potiskem květin.

Mobilní aplikace

Olympii Brno nyní naleznete
i v mobilní aplikaci Shopin.
Ke stažení zde.

Wifi v Olympii

Celé centrum je pokryto wi-fi sítí.