CZ EN

Olympia baví filmovým kvízem!

14. května 2017

V neděli 14. 5. můžete již od 10:00 hodin v Olympii soutěžit o skvělé ceny.

 

Jak? Zúčastněte se doprovodného programu výstavy "Olympia baví filmem" a vyzkoušejte si vaše znalosti a paměť u filmového kvízu. Zapojit se do kvízu můžete v základním kole, a to do naplnění kapacity soutěžících, doporučujeme tedy včasný příchod

Základní kolo bude probíhat od 10:00 do 13:00 hodin, postupující se pak utkají v duelech od 13:30 do 15:30. Před semifinálovými a finálovými koly, která proběhnou od 16:30 do 17:00 hodin, přivítáme vzácného hosta, herce Jaromíra Hanzlíka.

Jaromír Hanzlík zavzpomíná na natáčení Postřižin, které jsou hlavní scenérií výstavy Olympia baví filmem, ale také na další české filmy, nakonec vyhlásí a předá ceny vítězům finálového kola. Protože film Postřižiny je neodmyslitelně spjat s pivovarem Dalešice, můžete se těšit také na ochutnávku Májového ležáku.

Těšit se můžete na ceny od značek Blažek, Corial, Pandora, Naturhouse, Kappa, Innogy, Sushi Noodles, LétofestDeichmann, TEZYO Česká republika, SDK EUROPE, Hervis Sports Česko, Pivovar filmových Postřižin Dalešice.

Přehled výher 1. – 10. místo naleznete ZDE.
Přehled výher 2. – 30. místo naleznete ZDE.

Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Výstava "Olympia baví filmem" s originály rekvizit a kostýmů českých filmových komedií potrvá do neděle 28. 5. 2017.

 

 

 

Fotogalerie

Nenechte si nic ujít Zaregistrujte se k odběru novinek z Olympie Brno